پازل روم

شهر کرج

درباره اتاق فرار
درباره اتاق فرار

اتاق فرار یک بازی فیزیکی-ماجراجویی است که در آن شما و اعضای گروهتان وارد یک اتاق می شوید و درها به روی شما قفل می شود! حالا با توجه به داستان بازی مدت زمان مشخصی وقت دارید تا بتوانید با پیدا کردن سرنخ ها،حل کردن معماها و چالش هایی که با آن مواجه می شوید راه خروج را پیدا کنید...!

  • ایده بازی
  • روش بازی
  • تیمتون
  • تم بازی
اگه دنبال حل معما و پیدا کردن راه حل اون در محیط های متفاوت هستید تا بتونید به هدف خاصی برسید، قطعا عاشق اتاق فرار میشید. اما این نکته رو هم بگم به همین سادگی هم نمیتونید از عهده اش بر بیاید، چون کلی چالش هیجان انگیز براتون در نظر گرفتیم.
اگه دوست دارین جای کاراکتر های یه فیلم باشین اتاق فرار پیشنهاد فوق العاده ایه. با این تفاوت که شما بازیگران ما هستین که باید به صورت بداهه بازی کنین به این صورت که سناریوی بازی به شما یه هدف میده که تو زمان مشخص باید به اون برسید که بر سر راهتون موانع و چالش هایی وجود داره که باید از پسش بر بیاید.
اتاق فرار یه بازی کاملا گروهیه چون هدف همتون یکی و مشترکه که تکی نمی تونین واردش بشین پس یه تیم تشکیل بدین و خودتون رو به چالش بکشین. هرچی تیمتون منسجم تر و هماهنگ تر باشه زودتر به هدفتون میرسین. آماده این که امتحانش کنین؟ پس سریع باشین...
همونطور که هر فیلم یه ژانر و تمی داره اتاق فرار هم از این قاعده مستثنی نیست.هر اتاق فرار فضای خاص خودش رو داره که به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست و مجموعه ی ما سعی کرده سلیقه های مختلف رو پوشش بده از جمله کارآگاهی،دلهره آور، ترسناک،ماجراجویانه و ...
لیست بازی ها
qroom

4-10 بازیکن

90 دقیقه

برپا خیزان جهنم
سختی بازی 9/10
qroom

4-8 بازیکن

80 دقیقه

مورگابن
سختی بازی 9/10
qroom

4-8 بازیکن

90 دقیقه

ضحاک
سختی بازی 8/10
qroom

4-10 بازیکن

80 دقیقه

طمع
سختی بازی 9/10
qroom

۴-10 بازیکن

100 دقیقه

هم خون
سختی بازی 9/10